Przejdź do głównej zawartości

współpraca


Ekonomista za dychę to blog dla wytrwałych. Teksty nie są ani krótkie, ani ich tematyka nie jest łatwa, choć staram się je pisać prostym językiem.

Jeśli chciałbym go jakoś sklasyfikować, powiedziałbym, że to blog osobisty o finansach osobistych, zdrowym podejściu do pracy i życia, czasem skręcający gdzieś w bok. Tematy, które poruszam, dotyczą wspomnianych już finansów, zarządzania własnym portfelem, edukacji finansowej itp., lecz nie są to tylko suche wykłady o nudnych pojęciach z pogranicza ekonomii, bankowości, zarządzania, motywacji, produktywności i pokrewnych.

„Misją” tego miejsca jest dzielenie się moją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, tak, abyś był w stanie wyciągnąć wnioski z moich błędów i nie popełniać ich w swoim życiu.

Dlaczego ja?

Wiele lat spędziłem w sektorze bankowości detalicznej, od kasjera po szefa zespołu, kończąc na samodzielnym stanowisku trenerskim. Jednak praca w branży finansowej nie nauczyła mnie niczego dobrego w kwestii zarządzania własnymi finansami. Wręcz przeciwnie – wzorce, które mnie otaczały, były zaprzeczeniem racjonalnego gospodarowania zarabianymi środkami.

Zanim zrozumiałem, gdzie popełniam błąd, musiałem kilka razy solidnie uderzyć o ścianę. Niestety, straciłem przez to wiele lat swojego życia prywatnego i zawodowego, które mogłem spożytkować zdecydowanie bardziej efektywnie. Z drugiej strony, przejście przez to wszystko dało mi dość sporą bazę doświadczeń, dzięki którym jestem kim jestem i jest mi ze sobą bardzo dobrze.

Dlaczego to robię?

Może dla niektórych będzie to śmieszne, ale sprawia mi satysfakcję i motywuje do działania obserwowanie tego, jak ktoś czerpie z tego, co mówię i robię, i z powodzeniem wdraża to u siebie. Jednocześnie, dzieląc się z Tobą moimi doświadczeniami, mam poczucie, że nie wszystko poszło na marne. Tylko tyle i aż tyle.

Jak możesz mi pomóc?

Czytaj moje artykuły i bierz z nich dla siebie, to, co uznasz za wartościowe. Udostępnij bloga, jeśli ktoś w Twoim otoczeniu również może z niego skorzystać. Daj mi znać, że ma to dla Ciebie wartość – swoimi komentarzami współtworzysz to miejsce.

Jak możesz ze mną współpracować?

Zaproś mnie do swojej firmy. Chętnie poprowadzę dla Ciebie i Twojego zespołu szkolenie, warsztat czy prezentację z obszarów poruszanych na blogu. Mogę też pracować z Tobą 1 na 1. Skontaktuj się ze mną, aby porozmawiać o szczegółach.