Przejdź do głównej zawartości

o mnie


Witaj na moim blogu :)

Jestem przedstawicielem ostatniego rocznika starej matury, przed wprowadzeniem gimnazjów. Z papierka wynika, że jestem ekonomistą, ale ktoś kiedyś mnie podsumował „ekonomista za dychę” i pewnie miał sporo racji, więc tak zostało :)

Obecnie mieszkam w stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu, do którego prowadziła mnie długa i kręta droga od Wielkopolski, przez Ziemię łódzką po Kujawy.
Jestem w szczęśliwym związku (do którego droga była jeszcze bardziej długa i kręta), a od 15 listopada 2017 jestem także szczęśliwym tatą :)

Większość mojego czasu spędziłem w sektorze bankowości detalicznej. Przeszedłem przez wszystkie szczeble drabinki sieci sprzedaży: od kasjera przez doradcę klienta masowego, doradcę klienta VIP, po managera zespołu i dyrektora oddziału.

Po ponad 10 latach pracy doszedłem do wniosku, że więcej satysfakcji niż robienie miesiąc w miesiąc dobrej liczby, daje mi patrzenie na to, jak dobrą liczbę robią ludzie, którym pomagam, będąc obok. Ostatecznie ukierunkowałem się na rozwój siebie poprzez rozwój innych i robię to do dziś.
Mógłbym nazwać się trenerem kompetencji miękkich i coachem rozwoju, ale z racji braku posiadania odpowiednich papierków, a „jedynie” zdobycia wiedzy praktycznej, po prostu staram się wzmacniać rozwój tych, którzy chcą iść do przodu.

Jeśli masz do mnie jakieś pytania, sugestie, uwagi czy propozycje - zapraszam na stronę Współpraca lub Kontakt.


Miłego czytania :)

Rafał