Przejdź do głównej zawartości

narzędzia


Często zdarza mi się, czy to na blogu, czy poza nim, polecać produkty i usługi, z których korzystałem/korzystam. Nie chcę zamieniać bloga w jeden wielki baner reklamowy, dlatego w artykułach nie zamieściłem i nie planuję zamieszczać żadnych linków afiliacyjnych. 

Z drugiej strony, nie byłbym ekonomistą za dychę, jeśli ktoś chciałby mi zapłacić za promowanie jego produktów i usług (skoro i tak to robię), a ja bym odmówił ;) Dlatego stworzyłem osobną stronę na blogu, na której zamieściłem rozwiązania z których korzystam, z których jestem zadowolony i które bez obaw mogę polecić innym.

Mam nadzieję, że skorzystanie z któregokolwiek z nich, przyniesie Ci same korzyści :)

Nie wszystkie produkty wiążą się z afiliacją, jednak możesz bez obaw z nich korzystać – jeśli zdecydujesz się na zakup jakiegoś rozwiązania klikając na link i będzie on linkiem afiliacyjnym, otrzymam dzięki Tobie niewielką prowizję, którą zapewne przeznaczę na rozwój bloga. Kliknięcie oczywiście nic nie kosztuje.

Dziękuję Ci za każdą złotówkę, która dzięki Tobie wpadnie na moje konto. Jednocześnie proszę Cię o to, abyś decydował się na zakup rozwiązania, które faktycznie odpowiada Twoim potrzebom, a nie dlatego, że ja (czy ktokolwiek inny) je polecam.

Więcej rozwiązań (np. z aktualnymi promocjami) znajdziesz na profilu "ekonomista za dychę poleca" - zapraszam do obserwowania :)


PRODUKTY FINANSOWEZ usług mbanku korzystam już od wielu lat. Z kontem osobistym mam powiązany również rachunek oszczędnościowy oraz fundusz inwestycyjny, a także swojego czasu posiadałem ubezpieczenie OC. Z konta korzystam w 90% przez aplikację mobilną na Androida, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych aplikacji bankowych w Polsce.Powiem szczerze, że otworzyłem konto 360 z powodu bankobrania, które swojego czasu bank oferował (szczegóły w artykule „Płacisz za konto? Niech bank zapłaci Tobie!”). Tak się złożyło, że zostałem z Millenium na dłużej – samo konto i aplikacja mobilna spodobały mi się na tyle, że używam rachunku równolegle z mBankiem. 
Z portfela inwestycyjnego grupy Union Investment bardzo przypadł mi do gustu fundusz Unikorona Pieniężny. Jest niezwykle stabilnym rozwiązaniem, przynoszącym jednocześnie całkiem dobre stopy zwrotu. Moim zdaniem bardzo dobra alternatywa dla lokat bankowych.

Metoda płatności zdalnych wprowadzona przez wiodące banki w Polsce. Dla mnie obecnie nr 1 płatności mobilnych oraz korzystania z bankomatów – korzystam zawsze, gdy jest dostępny. 


https://converti.se/click/b8835681-c86355b0-8a6c2405/

Kurs kredytu hipotecznego Marcina Iwucia - obowiązkowa lektura dla wszystkich myślących o skredytowaniu zakupu mieszkania.


PRODUKTY NIEFINANSOWE


BESTSELLER! PONAD 55.000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY KSIĄŻKI!
Przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole.Dowiedz się, jak mądrze zarządzać pieniędzmi, uniknąć pułapek zastawianych przez instytucje finansowe oraz skutecznie zaplanować swoją emeryturę. Ponad 540 stron praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Ci zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.
https://www.facebook.com/digitalgraphicspolska/
Marka Dominika Ganowicza, z którym już wielokrotnie współpracowałem w zakresie rozwiązań graficznych poza blogiem. Ceni minimalizm i proste, ale skuteczne rozwiązania. Polecam :)