Przejdź do głównej zawartości

Czas na zmiany


Bez rozwodzenia się, żalów, życiówek itp. Ten wpis jest ostatnim wpisem na blogu „ekonomista za dychę”. Nie oznacza to, że zawieszam tworzenie – nic z tych rzeczy. Jestem w trakcie tworzenia nowego projektu, który będzie łączył moje teksty, nasze nagrania audio (podcast „W nurcie sprzedaży"), nagrania video, które również się teraz tworzą, oraz działalność komercyjną, która mam nadzieję, będzie stanowić trzon mojego dążenia do finansowej wolności.

Mógłbym napisać, że „ekonomista za dychę” to moje „pierwsze dziecko” i bardzo mi przykro, że z niego rezygnuję, ale.. szczerze? Tak nie jest. Choć wiem, że są osoby, które czytają to regularnie, przekazują mi info zwrotne i treści są dla nich wartościowe, to wiem też, że życie zapieprza tak szybko, że w moment zapomną o tym, że taki blog w ogóle istniał. No niestety, jesteśmy codziennie bombardowani takimi hektolitrami wiadomości i tyle osób zabiega o naszą uwagę, że po prostu zginę gdzieś na końcu szarego tłumu. Taka jest rzeczywistość i nie ma co nad tym płakać.

Wybrane teksty zostaną przeniesione na nową platformę, pozostałe będą tkwić tu jeszcze jakiś czas, aż wygaśnie domena, a potem.. nie wiem, pewnie przepadną gdzieś na dnie wyszukiwarki Google.
Adres nowego miejsca podam wkrótce, jak tylko dokończę nad nim prace.

To chyba tyle, dzięki za to, że to czytałeś i za wszystkie info zwrotne – dało mi to naprawdę dużo. Jeśli jesteś zainteresowany dalszym śledzeniem moich poczynań, możesz śmiało dodać mnie do znajomych na fejsie – tam na pewno będę wrzucał aktualizację odnośnie nowych projektów -> https://www.facebook.com/rafalchojnowski.changewall

Wszystkiego dobrego i do zobaczenia gdzieś kiedyś w sieci lub w realu :)

Komentarze