współpraca


Uważam, że w dzisiejszych czasach wymaga się od nas bycia najlepszym w każdej roli naszego życia.
W pracy mamy być mistrzami sprzedaży, managerami od wszystkiego, coachami rozwoju. W domu jesteśmy ekonomistami własnego portfela, terapeutami życia rodzinnego, doktorami nauk o wychowaniu.

Ekonomista za dychę jest miejscem, w którym dzielę się z Tobą swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, których nie wyczytałem w mądrych książkach, a które zdobyłem w praktyce, wyciągając wnioski z popełnionych błędów.

W artykułach umieszczam moje subiektywne spojrzenie na każdy aspekt życia, z którym stykam się na co dzień. Promuję koncepcję uczenia się przez całe życie i nadrabiania braków wynikających z obecnego systemu edukacji. Podkreślam również wartość racjonalnego podejścia do zarządzania finansami osobistymi oraz podejmowania decyzji zgodnie z hierarchią celów.

Dzielę się także swoimi refleksjami w aspekcie pracy zawodowej. Na podstawie swojego doświadczenia staram się przekazać Ci wskazówki, jak wykorzystać czas u obecnego pracodawcy, aby zdobyte kompetencje zaprocentowały w przyszłości lepszym etatem lub pracą na własny rachunek.

Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy – zarówno związane z wykorzystaniem przestrzeni na blogu, jak i działaniami poza blogiem. Jeśli w tym co robię widzisz coś wartościowego, serdecznie zapraszam do kontaktu – chętnie porozmawiam o każdym projekcie.

Możesz się ze mną skontaktować poprzez:

· Formularz kontaktu
· Mailowo na adres: ekonomistazadyche@gmail.com

Odpowiem na każdą wiadomość :)